mateusz
Mateusz Łajca

Kiedy teraz patrzę wstecz przed oczami rysuje mi się obraz, w którym podejmuję fantastyczna decyzję, decyzję o spotkaniu z Arturem. Zaskoczył mnie swoją rozległą wiedzą. Artur to profesjonalista w każdym calu, który da Ci więcej niż się spodziewasz. Na spotkaniu z Arturem rozwiązałem mój problem, dostałem dużą dawkę wiedzy i świetnie przy tym się bawiłem. Polecam Artura jako profesjonalnego i konkretnego coacha.

Anna Żybińska
Specjalistka

Jechałam do Artura nie mając nic do stracenia – zyskałam życie! Jeśli czytasz opinie, bo nie do końca jesteś zdecydowana/y, masz obawy związane z ‚wydaniem’ pieniędzy, APELUJĘ: ZDECYDUJ się TERAZ!

Nie czekaj tak jak ja! Jedyne czego żałuję, to tego, że tak późno się zdecydowałam! Jeśli wolisz wyjechać na wczasy, kupić kolejne książki, rzeczy – uśmierzacze, itp. ok. wszystko to jednak jest doraźną pomocą, wracasz do tej samej rzeczywistości z tymi samymi problemami…

Bałam się, że stracę kasę a jedyne co straciłam to całe 1,5 roku, które potrzebowałam na podjęcie tej decyzji – najlepszej jak dotąd w moim życiu! Powiem tak: jeśli sobie z czymś nie radzisz, może się okazać, że sięgniesz dna i wówczas prędzej czy później ‚chwycisz’ się Artura jak ostatniej deski ratunku 🙂 uwierz mi, niech to będzie „prędzej”!

Zmiany są absolutnie zaskakująco fantastyczne! Gorąco polecam Artura, jako zaangażowanego coacha skupionego na pomocy i osiągnięciu celu, który szuka sposobu na dotarcie tak długo aż znajdzie 🙂 w sposób nieagresywny ale bezapelacyjny 🙂

beata
Beata

Jeszcze do niedawna zadawałam sobie w kółko pytanie: „co chcę robić ze swoim życiem?”. Miałam wrażenie, że każdy gdzieś gna, a ja stoję w miejscu, ponieważ nie potrafię się zdecydować na konkretny kierunek. Często miewałam złe samopoczucie, ale nie wiedziałam jak temu zaradzić. Spotkania z Arturem wiele mi pomogły – poczułam przypływ motywacji do działania, oraz poczułam się pewniej w tym co robię, gdyż wiedziałam że zawsze mogę sięgnąć po poradę „mentora”.Znajomi mówią, że zmieniłam się bardzo przez ten rok. I ja również czuję się teraz bardziej zadowolona ze swojego życia. Jeśli chciałbyś polepszyć swoje życie, podszlifować swoją osobowość oraz usprawnić relacje z innymi, to bardzo polecam Artura Króla.

Waldek Zadka
Product Manager

Sesja intensywnej zmiany pomogła mi w bardzo prosty i skuteczny sposób wzmocnić pewność siebie. Dzięki konkretnemu podejściu Artura do sprawy i praktycznym technikom, odnalazłem w sobie mobilizację do codziennych zmian.

Joanna Talaśka
projektant wnętrz

Po trzech latach grzęźnięcia w przysłowiowym „bagnie” trafiłam do królestwa Artura (nota bene z polecenia znajomej psycholog). Walczyłam przez trzy lata o wyjście z bardzo niekomfortowej dla mnie sytuacji. Bez skutku. Arturowi wystarczyły dwa dni by wyciągnąć mnie na suchy brzeg. Dwa ćwiczenia, które  zalecił otworzyły mi oczy, zmieniły perspektywę. Odkryłam słabości, które wpędziły mnie na nieciekawy grunt-i pozbyłam się ich. Dziś uczę się żyć na nowym lądzie.

Artur jest Królem, który doskonale panuje nad ludzkimi emocjami i słabościami:)

Jestem pod ogromnym wrażeniem jego wiedzy i skuteczności. Nie wiem gdzie bym była dziś  (a co dopiero jutro!) gdybym nie trafiła na mojej ścieżce życia na tak roztropnego monarchę;)

Tak. Artur jest roztropnym Królem, który panuje a nie rządzi.:)

Tym, którzy zbłądzili polecam audiencję u mądrego Króla:)

mmichal
Michał Mącznik
Coach

Patrząc z perspektywy czasu (piszę to rok po zakończeniu współpracy z Arturem) mogę spokojnie stwierdzić, że praca z Arturem była dla mnie bardzo cenna.Zaczynając pracę jako coach, miałem za sobą trochę doświadczenia w pracy z pierwszymi klientami, dobrą podstawę teoretyczną po rocznej szkole coachingu, ale brakowało mi wiedzy i umiejętności jak dotrzeć do potencjalnych klientów i jak budować własną markę. Tutaj mentoring z Arturem Królem bardzo mi pomógł.

Jak to wyglądało?

Spotkania odbywały się przez około pół roku, raz w tygodniu. Muszę przyznać, że do każdego spotkania Artur był dobrze przygotowany, również po każdym spotkaniu otrzymywałem pomocne materiały z których korzystam do dzisiaj (również w perspektywie budowania nowego biznesu, który w żaden sposób nie jest związany z coachingiem i szkoleniami). Po każdym spotkaniu otrzymywałem listę zadań do wykonania, które miały za zadanie pomóc w rozwoju mojej marki.Czego dotyczyły tematy spotkań?

Głównie promowania i budowania własnej marki jako coacha (natomiast tą wiedzę spokojnie można przenieść również na inne rodzaje biznesu),reklamy w sieci, gdzie pozyskiwać klientów, jak skutecznie budować z nimi relacje i wiele więcej. Dodatkowo Artur przekazał mi mnóstwo wskazówek dotyczących prowadzenia sesji coachingowych i pracy z Klientami.Skuteczność:

Z perspektywy roku po zakończeniu spotkań jestem wstanie ocenić skuteczność sesji. Artur podczas swojej pracy koncentruje się na osiąganiu konkretnych i mierzalnych wyników. Tak więc po każdym wykonanym zadaniu, mogłem sprawdzić czy dane podejście się sprawdza i co konkretnie można dzięki temu osiągnąć. Takie podejście bardzo mi odpowiadało – bez żadnego owijania w bawełnę. Zrobisz zadanie – masz wyniki. Nie zrobisz zadania – nie masz wyników.

Wyniki:

Obecnie systematycznie prowadzę sesje coachingowe oraz szkolenia. Przede wszystkim pracując na własną rękę, wiem co robić w pierwszej kolejności i w jaki sposób dbać o budowanie marki oraz pozyskiwanie Klientów.Sesje dały mi wymierne korzyści, a z otrzymanych materiałów i wskazówek korzystam do dzisiaj.

Podsumowanie:

Jeżeli jesteś początkującym coachem lub trenerem, masz podstawy do prowadzenia sesji i szkoleń, ale nie za bardzo orientujesz się jak pokazać się na rynku, nie wiesz od czego zacząć, to myślę, że warto skorzystać z mentoringu u Artura Króla. Sesje wiele mi wyjaśniły i stworzyły nową perspektywę do patrzenia na prowadzenie biznesu i podejścia do Klientów. Ze swojej strony serdecznie polecam.

demo_image
Grzegorz Turniak

Miałem ogromną przyjemność współpracować z Arturem w ramach grupy rekomendacji biznesowych – BNI CHAMPIONS.

Artur zaangażował się w podniesienie poziomu profesjonalizmu w grupie. Dzięki Jego celnej analizie i kilku spotkaniom z członkami usprawnieniu uległo kilka procedur i procesów.

Serdecznie polecam współpracę z Arturem.

demo_image
Elzbieta U.

Teraz jestem wyluzowana, jestem taka zdystansowana co do Michała i to widać pomaga. Jak sam powiedziałeś w związku gdy jedna osoba jest nadmiernie uczuciowa i daje z siebie wszystko jest niedobrze. I ja taka byłam, ale teraz nie jestem i jest mi łatwiej, bo się nie zamartwiam i wychodzę z założenia, że jak nie on to na pewno kiedyś ktoś inny.

Po prostu dostrzegam świat a wcześniej był tylko on i on.

Dziękuję bardzo.

demo_image
Anna U.
aniakrol
Anna Król

Miałam okazję dwa razy spotkać się z Arturem. Za każdym razem doświadczałam błyskawicznej zmiany oraz dowiadywałam się o sobie wielu nowych rzeczy. Z perspektywy dwóch lat szczerze mogę dodać, że zmiany są trwałe, a dzięki zdobytym umiejętnościom mogłam w swoim rozwoju osobistym pójść jeszcze dalej i to jest bardzo cenne.

demo_image
Tata Mateusza i Mateusz

Piotrków Trybunalski10.06.2012 r.

Szanowny Panie Arturze Król,

Chciałbym w imieniu swoim oraz mojego syna Mateusza złożyć Panu podziękowania za pomoc jaką udzielił Pan mojemu synowi w zakresie uzyskania równowagi.Dzięki Panu Mateusz skończył szkolę średnią i zdał maturę. Dzięki Panu będzie się uczył dalej. Dzięki Panu jego życie osobiste uległo diametralnej poprawie.

Pańskie zaangażowanie i profesjonalizm sprawiło, że pomoc jaką udzielił Pan Mateuszowi poprzez pozytywny skutek jej działania zmieniła pozytywnie równierz nasze życie. Jestem pełen podziwu dla Pańskich umiejętności i wdzięczny za to co Pan zrobił.

Stwierdzam, że inne osoby zajmujące się profesjonalnie zagadnieniami, które mogłyby pomóc Mateuszowi nie dały sobie rady z tym problemem mimo wysokiego wykształcenia kierunkowego i długiego stażu pracy okazały się niekompetentne i nieskuteczne, tym większy podziw dla Pana i Pańskich umiejętności. Życzę Panu  dużo zdrowia, powodzenia w Pańskim działaniu i wszelkich sukcesów.

malw
Małgosia

Znajomi, porównując mnie z ubiegłego roku, ze mną, jaką jestem aktualnie, twierdzą, że wtedy częściej bywałam smutna czy zdenerwowana, a teraz, mimo tego czego doświadczyłam, robię wrażenie pewniejszej siebie, spokojniejszej, radośniejszej i bardziej entuzjastycznej. Mam radosną wizję przyszłości, może jeszcze mało konkretną, ale pozytywną.

Bardzo jestem wdzięczna losowi, że trafiłam na Ciebie, że mogłam skorzystać z sesji, nauczyć się od Ciebie tych kilku technik. Wiem, że w gorszych chwilach mogę się do nich odwołać, mam narzędzia, które rzeczywiście pomagają.

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam wiosennie.

demo_image
Paweł
27 lat

Coaching- Artur Król. Warszawa dnia 08.05.2014

Dnia 08.05.2014 byłem umówiony na indywidualny dwugodzinny coaching z Arturem Królem. Oto krótkie streszczenie jak doszło do znalezienia i spotkania z Arturem.

Mam na imię Paweł i mam 27 lat. Mam wyższe wykształcenie z tytułem magistra. Miałem problem, który sam nie potrafiłem rozwiązać. Nie podchodzenie do obcych kobiet, które mi się podobały, z którymi, chciałbym rozpocząć rozmowę. Od swojego trenera rozwoju osobistego dowiedziałem, że Artur pomoże mi z problemem, który mam. Umówiłem się na 2h coaching. Dnia 08.05.2014 pojawiłem się w Warszawie. Do dziś nie żałuję tej decyzji, warto było się przełamać i pojawić na coaching. Przyszedłem do Artura do domu. A tam wysłuchał z czym mam problem. Bez żadnych ogródek Artur zabrał się do pracy. Wszystko dokładnie i przystępnie mi wyjaśnij, odpowiedział na każde pytanie, po prostu bardzo profesjonalny psycholog, coach.  Ćwiczyliśmy ćwiczenia, które to ja miałem ćwiczyć przez wyznaczony przez Artura czas.

Ćwiczyłem systematycznie każdego dnia przez cały miesiąc czasu tak jak Artur rekomendował. W czerwcu minął czas ćwiczeń i tak w pracy normalnie rozmawiałem, już nie przejmowałem się tym czy ktoś mnie obserwuje czy to ja jestem obgadywany. Nie zwracałem na to uwagi. Tak cały czerwiec w praktyce przekonywałem się, że ćwiczenia Artura są bardzo skuteczne. Aż przełom nastąpił w lipcu podczas pobytu w Sopocie na szkoleniu z Adeptem i Solidem. Już w pierwszym dniu na przerwie Solid mówi idź podejdź do niej. A ja w ogóle nie myśląc, dzięki ćwiczeniom Artura, podszedłem do obcej kobiety i rozpocząłem rozmowę.

Podsumowując, jeśli ktokolwiek z was ma problemy z pewnością siebie, nieśmiałością itp. Bardzo gorąco polecam Artura, on wam pomoże, chyba, że nadal chcecie cierpieć katusze, wybór jest wasz. Ja miałem tego dość, byłem zdeterminowany, umówiłem się na coaching i proszę. Podchodzę do obcych kobiet i rozmawiam z nimi.

Pozdrawiam

demo_image
Agnieszka M.
Jestem bardzo zadowolona z efektów sesji ,bardzo pomogły mi ćwiczenia ,których się nauczyłam stosować .Myślę ,ze na pewno mam większą motywacje do działania ,może nie do końca ,ale w znacznym stopniu zerwałam ze swoimi złymi nawykami, ćwiczenia na to są super. 
demo_image
Adam M.

Potrzebowałem większej pewności siebie w rozmowach z klientami – mimo mojego dużego doświadczenia w branży czułem się często jak wystraszony dzieciak, który nie wie o czym mówi.

Dwu godzinna sesja u Artura spowodowała, że praca zaczęła mi sprawiać przyjemność – nie była już przykrym obowiązkiem. Później dostałem mailem zestaw ćwiczeń, które stosuję w domu.

Nigdy wcześniej nie pomyślałbym, że tak proste z pozoru ćwiczenia mogą tak szybko podnieść jakość życia. Polecam Artura osobom, które potrzebują szybkiej i skutecznej zmiany osobistej.

demo_image
Tomasz Nowaczyk
zootechnik, technolog żywności

Jeśli liczysz na ogromne efekty bez wykorzystania konkretnych narzędzi czy też pomysłów, które dostajesz od Artura, bez podejmowania jakiegokolwiek wysiłku po sesji i podczas niej – nie licz na nie, rezultaty nie przyjdą. Szkoda Twoich pieniędzy. Możesz je jednak osiągnąć, jeśli taki wysyłek podejmiesz, ale też gdy będziesz całkowicie szczery podczas pracy z Arturem. To, co dostaniesz od niego, to konkrety i jeszcze raz konkrety – przed, jak i po spotkaniu. Ujęło mnie to, że każda sesja z Arturem jest bardzo praktyczna. Przez dwie godziny działo się niezwykle dużo, dostałem więcej niż oczekiwałem. Artur to specjalista, na którego naprawdę warto wydać większe pieniądze w kwestii rozwoju. Na pewno do niego wrócę, wiedząc, że trafię znów w dobre ręce. W ręce świetnego psychologa i trenera samorozwoju. Prawdopodobnie najlepszego w całej Galaktyce 🙂

demo_image
Radek

Problem nieśmialości towarzyszył mi dlugie lata, dając o sobie znać w różnych postaciach. W końcu postanowiłem coś z tym zrobić, pomóc sobie. I tak trafiłem na Artura. Zastanawiałem się długo, ale w rzeczywistości nie miałem nic do stracenia. No i opłacało się. 8 godzinna sesja pomogła odbudować mi pewność siebie. Dziś z pozytywnym nastawieniem patrze w przyszłość.

demo_image
Piotr L.
Gdynia, prowadzi działalność gospodarczą

Współpracę z Arturem Królem na sesji oceniam jako bardzo dobrą. Artur jest mega profesjonalny, zero lania wody, intensywna praca nad rozwiązaniem problemu. Nie jest to taka sucha konsultacja jak u psychologa bo czułem dużą swobodę, spokój, zaufanie które bardzo ułatwiają poruszanie nawet drażliwych tematów.

Z perspektywy czasu uważam, że warto było przemierzyć kawałek Polski na spotkanie. Stwierdzam nawet, że ta sesja była konieczna, żebym wiedział na czym tak naprawdę stoję. Nie widziałem lepszej alternatywy niż ten coaching.

demo_image
B.K.
Właściciel firmy

Artura poznałem w 2014 roku, kiedy narastające problemy życiowe zmusiły mnie do tego, aby poszukać pomocy coachingowej.

Pierwsze wrażenie – osoba od razu wzbudzająca zaufanie. To ważne, bo łatwiej się otworzyć przed takim człowiekiem.

Artur jest osobą empatyczną, świetnie rozumie odczucia, emocje, reakcje – ale też jest zdystansowany do problemu, co absolutnie nie oznacza oschłości, wręcz przeciwnie – cierpliwie, z wielką życzliwością i serdecznością potrafi słuchać.

Poza tym, co dla mnie było szczególnie ważne, nie myśli schematami, nie szufladkuje i ma poczucie humoru.

Ważnym aspektem współpracy jest to, że jest osobą kompetentną, a dzięki temu skuteczną – efekty naszej pracy są widoczne do dziś.

Mogę szczerze polecić Artura jako osobę godną zaufania i w pełni zaangażowaną w swoją prace.

demo_image
Marcin
30 lat

Chciałem jeszcze raz podziękować za sesje.

Można odczuć faktycznie, że na Twoich sesjach nie było pustego gadania, przedłużania, tylko starałeś się dać mi jak najwięcej rzeczy. Czasem aż mózg mi parował i musiałem prosić o przykłady, żeby przybliżyć tą teorię o której mówiłeś do mojej bezpośrednio sytuacji, bo tak od razu niektóre rzeczy rozumiałem, ale nie umiałem ich bezpośrednio odnieść do siebie.

Odbieram Cię też jako zwykłego człowieka, o ponadprzeciętnej inteligencji, który nie kreuje się na kogoś kim nie jest. Za każdym razem jak się witaliśmy sprawiałeś wrażenie zakłopotanego, szybko gestykulowałeś proponując kawę. W trakcie spotkania miałem wrażenie też zdarzały się Tobie nerwowe gesty. To wszystko miało ludzką twarz i stoi w zupełnej opozycji do reszty, którą powiedzmy jakoś tam monitorowałem u których NIBY wszystko jest idealne i wystudiowane.

Dzisiaj przyszła mi też myśl, że to dobrze, że na Ciebie trafiłem, bo właśnie z tym miałem problem. Z chęcią bycia idealnym, najlepszym we wszystkim co robię. Oprócz ćwiczeń które robiliśmy w tym kontekście, chyba pomogła mi bezpośrednio Twoja osoba – a raczej wrażenie jakie na mnie wywarłeś. W takim sensie, że w moich oczach nie starasz się być idealny, tylko jesteś człowiekiem a nie chodzącym ideałem co często spotyka się w środowisku NLP. To jak powiedziałeś o tej osłabionej woli, że omijałeś jakiś tam sklep, żeby nie kupić głupoty, zamiast jak PRAWDOPODOBNIE inni którzy powiedzieliby, o potężnej woli, którą mają i której mogą mnie nauczyć.

ps. duże wrażenie zrobiło na mnie ćwiczenie z linią czasu, bardzo dobra rzecz.

Uważam, że jesteś w porządku i może chciałbyś poprostu wiedzieć, jak Ciebie odebrałem taki czysty feedback – dlatego to piszę.

Jeszcze raz dzięki!

m.

demo_image

Chciałem jeszcze raz podziękować za sesje.

Można odczuć faktycznie, że na Twoich sesjach nie było pustego gadania, przedłużania, tylko starałeś się dać mi jak najwięcej rzeczy. Czasem aż mózg mi parował i musiałem prosić o przykłady, żeby przybliżyć tą teorię o której mówiłeś do mojej bezpośrednio sytuacji, bo tak od razu niektóre rzeczy rozumiałem, ale nie umiałem ich bezpośrednio odnieść do siebie.

Odbieram Cię też jako zwykłego człowieka, o ponadprzeciętnej inteligencji, który nie kreuje się na kogoś kim nie jest. Za każdym razem jak się witaliśmy sprawiałeś wrażenie zakłopotanego, szybko gestykulowałeś proponując kawę. W trakcie spotkania miałem wrażenie też zdarzały się Tobie nerwowe gesty. To wszystko miało ludzką twarz i stoi w zupełnej opozycji do reszty, którą powiedzmy jakoś tam monitorowałem u których NIBY wszystko jest idealne i wystudiowane.

Dzisiaj przyszła mi też myśl, że to dobrze, że na Ciebie trafiłem, bo właśnie z tym miałem problem. Z chęcią bycia idealnym, najlepszym we wszystkim co robię. Oprócz ćwiczeń które robiliśmy w tym kontekście, chyba pomogła mi bezpośrednio Twoja osoba – a raczej wrażenie jakie na mnie wywarłeś. W takim sensie, że w moich oczach nie starasz się być idealny, tylko jesteś człowiekiem a nie chodzącym ideałem co często spotyka się w środowisku NLP. To jak powiedziałeś o tej osłabionej woli, że omijałeś jakiś tam sklep, żeby nie kupić głupoty, zamiast jak PRAWDOPODOBNIE inni którzy powiedzieliby, o potężnej woli, którą mają i której mogą mnie nauczyć.

ps. duże wrażenie zrobiło na mnie ćwiczenie z linią czasu, bardzo dobra rzecz.

Uważam, że jesteś w porządku i może chciałbyś poprostu wiedzieć, jak Ciebie odebrałem taki czysty feedback – dlatego to piszę.

Jeszcze raz dzięki!

m.

demo_image
Paweł Zając
Student

Korzystałem z jego pomocy wiele razy. Zawsze wychodząc od Niego z fantastycznym humorem i brakiem .. tak tak .. brakiem – brakiem czegoś czego chciałem się pozbyć a on powiedział mi jak. Pokazał mi jak to zrobić i już za chwilę wiedziałem, że mam to czego chciałem.

W kręgu pasjonatów technik szybkich zmian, szybkiej nauki, nlp i co najważniejsze przynoszących realne efekty, Artur jest doskonale znaną postacią. To jeden z tych gości, którzy mają swój styl i w profesjonalny, i płynny sposób niemalże niezauważalnie dokonują wielkich zmian i .. czynią ludzi szczęśliwymi ? Niekoniecznie. Oni uświadamiają ludziom, że Szczęście to stan, który powinien być zawsze, w każdym dniu, minucie czy sekundzie, i wiedzą jak to zrobić, i uczą jak zmienić swoje życie samemu .. na najlepsze.

Powtarzałem to już kilka razy i napiszę jeszcze raz: Honorem dla mnie jest znać ludzi takich jak Artur.

DSCI0027.JPG
Rafał Pikul

Król Artur. Gdy myślę o nim, to pierwsze co mi przychodzi to głowy to oaza spokoju, opanowanie. Zadałem mu wiele pytań i na wszystkie mi odpowiedział. Co nie oznaczy, ze zawsze tak będzie. Wierze jednak, że wtedy będzie szukał odpowiedzi dopóty, dopóki jej nie znajdzie.

Wszechstronna wiedza i zainteresowania. Ciągły rozwój, pasja, zabawa, pomoc. I co doceniam najbardziej – umiejętność bycia Kumplem, Przyjacielem lub Coachem. Wszystkimi tymi osobami na raz i każdym z osobna zarazem.

Ciesze się, ze mam okazje Go znać. Dziękuję za pomoc, prosząc o ‘jeszcze’ 😉

Chcesz się rozwijać, szukasz rozwiązania problemu, chcesz wzbogacać siebie i innych… Z pełną odpowiedzialnością polecam Ci Artura. Satysfakcja gwarantowana albo stawiam Ci obiad 😉

Dziękuję Artur, ze Jesteś… !

demo_image
Monika

Polecam spotkanie z Arturem. Przed sesją zapytałam, czy będzie w stanie mi pomoc. Nie dawał złudnych nadziei, po prostu działał.

Artur pomaga skutecznie. Jest konkretny, cierpliwy i dociekliwy.

Zależało mi na szybkim rozwiązaniu problemu i nie zawiodłam się.

marekgonda
Marek Gońda
Coach, Trener

Artur jest kimś kogo bardzo cenię za posiadaną wiedzę, a przede wszystkim za umiejętność jej wykorzystania. Artur jest znakomitym strategiem myślenia i rozwiązywania problemów. Kiedy poprosiłem go o pomoc miałem dosyć zaawansowaną wiedzę z dziedziny NLP i w tym samym czasie miałem problemy z jej wykorzystaniem. Artur zręcznie wytłumaczył mi jak mam używać narzędzi, które już mam i pokazał pare alternatywnych dróg którymi mogę pójść. Cenie sobie go jako dobrego kolegę, dobrego coacha i dobrego stratega myślenia.

maciejlasota
Maciej Lasota
Student

Bardzo miło wspominam współpracę z Arturem. W ciągu zaledwie 2h nauczyłem się bardzo dużo. Dzięki niemu mogę rozwijać swoje pasje i wejść na wyższy poziom swoich umiejętności. Jest konkretny i uczciwy. To co robi, robi z pasją i poświęceniem dlatego jego coachingi dają duże efekty.

monikab
Monika Bieńkowska

Artur jest niezwykle inteligentną osobą i bardzo skutecznym trenerem. Ma olbrzymia wiedze, którą doskonale wykorzystuje. Początkowo sprawia wrażenie osoby nieco kontrowersyjnego i często jego sposób działania wywołuję dużo agresji, ale wszystko do sprawia, że można dotrzeć do podstawy problemu i skutecznie go rozwiązać. Podczas coachingu przeszkadzał mi tylko dystans i powaga, którą zachowuje podczas spotkań.

Aktualizacja, 2014
„Pierwszy raz z Arturem pracowałam 6 lat temu. Brał udział w szkoleniach z Jego udziałem, miałam również sesje indywidualną. Po takiej sesji zrezygnowałam z udziału w szkoleniach z rozwoju osobistego. Nie zrezygnowałam jednak z nich bo nie działały, ale dlatego, że dzięki Arturowi wreszcie znalazłam techniki, które pomogły mi zmienić życie. Na początku tego nie doceniałam, ale teraz, z perspektywy czasu widzę jak dużo udało mi się zmienić w moim życiu. Zmieniło się moje nastawienie, relacje z ludźmi, sposób myślenia i dzięki temu wszystkiemu z osoby zakompleksionej, niepewnej siebie i szukającej wszędzie problemów stałam się po prostu szczęśliwa.
Pod koniec wakacji tego roku miałam przyjemność wziąć udział w dwóch jednodniowych szkoleniach prowadzonych przez Artura. Chciałam sobie przypomnieć pewne techniki i popracować z rzeczami, które teraz chce zmienić. I były to dwa niesamowite dni – przypominałam sobie kilka rzeczy, nauczyłam się kilku nowych. Pomimo tego, że minęło dopiero kilka dni od pierwszego z szkoleń już widzę różnice w moim działaniu.
Artur to najlepszy trener z jakim miałam przyjemność pracować. Ma olbrzymią wiedzę, którą potrafi przekazywać w bardzo przystępny sposób. Jego szkolenia i sesje indywidualne są naprawdę skuteczne i jeśli tylko chce się zmienić swoje życie to nie ma szans żeby informację i techniki, które przekazuję nie zadziałały. Poza tym jest bardzo sympatyczny i pomimo poruszania trudnych tematów można się przy Nim czuć komfortowo. Gorąco polecam!”
demo_image
Marcin
Gwoli przypomnienia to spotkaliśmy się na początku grudnia i problemem był strach przed ludźmi 🙂
Co, pewnie myślisz ze zaraz pochwale się jak to świetnie jest? No, nie mylisz się 🙂 Delikatnie mówiąc – strach minął. Co więcej, w ogolę zmieniło się moje podejście do wszystkiego i to jest naprawdę niezwykle dla mnie. Zastanawiam się dlaczego wcześniej nie spróbowałem tego zmienić, teraz musze nadrobić kilka lat. Myślę ze jestem na początku dobrej drogi która zaczęła się od tego wypadu do CoffeeHeaven. Nic więcej, poza podziękowaniami, nie przychodzi mi do głowy. Dzięki Artur. 🙂
Podejrzewam, że jeszcze się spotkamy, bo przekonałem się ze czasem warto spróbować czegoś co z początku brzmi jak fragment Utopii :).
konrad
Konrad Antoszewski
Account Manager

Artur ma coś czego moim zdaniem brakuje wielu innym mentorom, terapeutom i ludziom którzy profesjonalnie zajmują się pomaganiem innym. Ma coś co jest przejmujące i bardzo przekonujące – skromność i pokora oraz silna koncentracja na osobie z którą pracuje – aż ciarki po plecach przechodzą.

Ma także ogromny dystans i wyczucie, nie robi nic w brew osobie z którą pracuje, ma takie specyficzne poczucie delikatności ze stanowczym profesjonalizmem i pewnością siebie.

Jestem klientem Artura od niedawna, lecz nigdy w tak krótkim czasie nie dokonałem ewolucyjnie tylu zmian w swoim życiu, swojej świadomości, postawie, działaniach. Wierzę, że droga którą mi wskazuje zawiedzie mnie do wyznaczonych na początku celów. To dzieje się już teraz, po każdej sesji. Mimo Jego młodego wieku ufam w jego mądrość, wiedzę i doświadczenie. Praca z nim nie jest łatwa, jest wymagający i nie pozwala iść na łatwiznę, ciągle każe bym sam oceniał swoje postępy i zdawał relację z każdej sesji. Efekty lub ich brak widzę sam na swojej dłoni bez zbędnych komentarzy, a jego interesują tylko wyniki – zero biadolenia czy utyskiwania, same konkrety. Czasem boli okazywanie sobie samemu swojej ignorancji, ale on idzie dalej, zawsze ma jakieś rozwiązanie, nie zatrzymuje się na porażce czy nie przesadza z tryumfami. Zawsze pyta „co chcesz osiągnąć jeszcze w tym obszarze?”, ” jaki jest jeszcze problem który teraz chcesz przepracować?” Same konkrety, już teraz, zero biadolenia.

Artur jest coachem wyjątkowym, pasuje do mojego wizerunku takiej właśnie osoby, ze swoim stoickim spokojem, równowagą, pragnieniem pomagania, jasnym umysłem, ogromną wiedzą, zaangażowaniem społecznym. Przyznaję, że znajomość z Arturem jest jedną z tych najwartościowszych w moim życiu.

maciekk
Maciej Koperski

W 2009 roku miałem zaszczyt poznać Artura. Jest to człowiek o niesamowitej wiedzy z dziedzin takich jak: psychologia, NLP, Core Transformation, Huna, Hipnoza, RTZ i inne o czym mogłem się przekonać rozmawiając z nim. Artur podchodzi bardzo analitycznie do ludzi. Jest bardzo spostrzegawczy. Zadaje pytania które skłaniają do myślenia dzięki którym można się wiele nauczyć o sobie. Polecam Artura wszystkim którzy chcą się dowiedzieć czegoś nowego jak i wszystkim którzy mają jakichś problem i nie wiedzą jak go rozwiązać.

honorata
Honorata Wtorkowska
Artura Króla poznałam kilka miesięcy temu. Na początku rozmawialiśmy przez forum , a później przez komunikator gg. Na początku nie wiedziałam, że Artur jest coachem. Napisał tylko w jaki sposób może mi pomóc. Podchodziłam do tego dość sceptycznie. Jednak spotkanie w 4 oczy bardzo dyzo mnie nauczyło i moje niedowiarstwo włożyła szybko do kosza na śmieci.
Artur jest profesjonalista w swoim fachu. Posiada ogromną wiedzę na temat coachingu, narzędzi prowadzących do zmian i co najważniejsze potrafi rozmawiać i wysłuchać drugiego człowieka. Uważam, że ostatnia cecha jest bardzo potrzebna w tego typu rozwiązywaniach problemów. Dzięki naszym spotkaniom poznałam lepiej problem, z którym się borykam od kilku lat oraz możliwości naszego umysłu. Artur pokazał mi jak mogę zmienić wszystko o 180′. A co najważniejsze, że w ogóle jest taka możliwość wystarczą chęci, praca nad sobą i utrzymywanie postępu. Ludzie nie są jeszcze przekonani do tego typu rozwiązań, dlatego proszę ludzi sceptycznych jakim kiedyś byłam też ja człowiekiem , o poznanie Artura , jego umiejętności a zmienicie zdanie tak jak ja parę miesięcy temu.
pozdrawiam bardzo serdecznie
demo_image
Wojtek

Jestem bardzo wdzięczny Arturowi za to, że JEST. Spotkałem się z nim trochę z ciekawości, a trochę dlatego, że było coś, z czym sobie nie radziłem. Interesowało mnie jak to jest pracować z kimś, kto swoje życie poświęca pomaganiu innym. Dotąd żyłem w myśl zasady, że ze wszystkim poradzę sobie sam i rzeczywiście tak było, jednak z Arturem dzieję się to o wiele szybciej, a zyskany czas mogę wykorzystać jak tylko chcę. To było wspaniałe uczucie, kiedy opowiadałem mu o czymś tak dla mnie ważnym, a on słuchał z wprost niesamowitą uwagą. Zanim skończyłem miałem wrażenie, że on już dobrze wiedział co dla mnie ma. I jak się zawsze okazywało ma do zaoferowania bardzo dużo, więcej niż na początku mogłem oczekiwać.

Polecam Artura, bo całym sobą przekazuje to, co działa i robi to we wspaniałym stylu. Spokojnie, w atmosferze z pozoru zwyczajnej rozmowy.

demo_image
Małgosia A.

Jejku, Artur, swym pięknym pytaniem „ile to jest dla Ciebie warte?” spowodowałeś moją reakcję w postaci braku snu dzisiejszej nocy (bo przecież spełnione życie jest bezcenne).

Dziękuję. Zdałam sobie sprawę, że jedyne co mi potrzeba to kop w d… bym wreszcie wykorzystała wiedzę, zasoby i kompetencje, które posiadam.

daniel
Daniel Piaścik

Gdzieś go namierzyłem na Goldenline. Czytałem jego wypowiedzi: spójne, obiektywne, bystre, wnikliwe. Pomyślałem sobie: Ten gość ma łeb na karku, zajrzałem do profilu: stos szkoleń, ogromna ilość zainteresowań oscylująca wokół rozwoju osobistego, pozytywne opinie ludzi, którzy mieli okazję z nim pracować. A co tam – pomyślałem -odezwę się do niego. Na początek chwile porozmawialiśmy na gg: byłem zupełnie zaskoczony, ze dla obcego numeru, który właśnie się do niego odezwał na komunikatorze poświęcił całą swoją uwagę. Chwilę potem umówiliśmy się na spotkanie.

Podczas naszej sesji znów to pełne skupienie. Artur uważnie obserwuje, wyłapuje mikro sygnały, które pozwalają mu lepiej zrozumieć człowieka, dostosowuje się do rozmówcy błyskawicznie. Nie miałem wiele czasu, złapałem od niego ile mogłem, resztę dopisał później pieczołowicie w e-mailu i podrzucił mi tak jak obiecał na skrzynkę pocztową. Ogromna wiedza, różnorodność doświadczeń, które umie elastycznie dostosować do rozmowy – oto jego niewątpliwe atuty.”

Pozdrawiam,

demo_image
Jacek

Artur,

Dziękuję Ci za skuteczną pomoc w problemie, z którym się do Ciebie zwróciłem, a mianowicie uwolnienia od złych emocji. Przez lata żyłem w świadomości, że coś jest nie tak, ale w końcu coś postanowiłem z tym zrobić i wiem, że zwróciłem się do właściwej osoby. Nadpobudliwość, agresja, złość, frustracja, brak cierpliwości i wyrozumiałości powodowały, że  byłem nieszczęśliwy, choć nie do końca świadomy powodu. Empatia była mi zupełnie nieznana. Współpracując z Tobą, osiągnąłem wolność emocjonalną, wolność od złych emocji, co spowodowało dla mnie zupełnie nową jakość życia. Lepiej się z tym obecnie czuję, lepsze mam relacje z otoczeniem.Życie jest piękniejsze.

pozdrawiam

demo_image
Damian H.

Sesja z Arturem pozwoliła mi spojrzeć na mój problem z innej perspektywy. Dała mi motywację do działania i dalszej pracy nad sobą oraz pozwoliła patrzeć optymistycznie w przyszłość.

Polecam

demo_image
Jan

Zgłosiłem się do Artura na eksperymentalne sesje 30 minutowe z problemem, który dotyczył mówienia na forum grupy. Zazwyczaj, gdy chciałem coś powiedzieć w grupie stawałem się nerwowy – serce zaczynało mi mocniej bić, czułem pustkę w głowie, jak już coś mówiłem, to głos mi drżał, jednak najczęściej w ogóle rezygnowałem z wypowiedzi.


Sesja coachingowa trwała 30 min, zasadnicza praca nad problemem, z którym się zgłosiłem – około 15-20 min. Ku mojemu zdziwieniu – nerwowa reakcja w sytuacji mówienia na forum grupy zniknęła. Wystarczało 15 min, aby pozbyć się problemu, który utrzymywał się od lat. Efekt jest trwały – reakcji nie ma od 6 miesięcy. Nie pozostaje mi nic innego, jak polecić Artura jako świetnego coacha.

demo_image
Marek
Lublin

Z usług ChangeMakers zdecydowałem się skorzystać po bardzo bolesnym rozstaniu. Odzew od Artura Króla był błyskawiczny i od razu umówiliśmy się na rozmowę na Skype.

Praca na konferencji była przyjemna i od razu po jej zakończeniu widziałem efekty. W czasie jej trwania przerobiliśmy wiele ćwiczeń, dodatkowo Artur odpowiedział mi na kilka pytań niedotyczących problemu rozstania.

Niezwykle doceniam profesjonalne podejście i rozległą wiedzę Artura Króla i polecam skorzystać z jego usług.