Budowanie Przyszłości

Budowanie Przyszłości

 

1.Weź swój cel/marzenie które pragniesz osiągnąć, które umiejscowione jest w przyszłości, umieść go na swojej linii czasu.*
2.Pójdź w przyszłość po linii czasu i wejdź do wnętrza celu, zasocjuj się z nim w pełni.
3.Zacznij opisywać konkretnie jak wygląda Twoje życie w tym momencie. Podawaj konkrety, co najmniej kilkanaście – jak dokładnie się ubierasz, jakim autem jeździsz, gdzie mieszkasz, z kim mieszkasz, co robisz, jak wygląda Twój dzień, z kim pracujesz i w jakich układach, chodzi o zbudowanie bardzo, bardzo konkretnej wizji.
4.Teraz cofasz się o pół roku (jeśli cel jest oddalony o więcej niż rok, w innym wypadku o połowę czasu między celem a chwilą obecną, aż do chwili gdy dojdziesz do tygodnia-dwóch – wtedy cofasz się do chwili obecnej i patrzysz co musisz zrobić teraz) i sprawdzasz co konkretnie musi się wydarzyć, co konkretnie musisz robić w tej przeszłości, żeby w przyszłości mieć takie efekty jak opisałeś w poprzednim etapie ćwiczenia.
5.Powtarzasz punkty 3 i 4, aż dochodzisz do chwili obecnej.
6.Kończąc ćwiczenie OD RAZU robisz tą pierwszą konkretną rzecz, którą masz zrobić teraz by mieć kolejne efekty.

* Linia czasu – wyobraź sobie linię łączącą wszystkie wydarzenia w Twoim życiu. Gdzie na tej linii byłaby przeszłość? Gdzie przyszłość? Gdzie teraźniejszość? Jak wyglądałaby ta linia – czy byłaby prosta, czy wiła się niczym wąż? Zobacz to wszystko dokładnie.