konrad
Konrad Antoszewski
Account Manager
Same konkrety, już teraz, zero biadolenia.

Artur ma coś czego moim zdaniem brakuje wielu innym mentorom, terapeutom i ludziom którzy profesjonalnie zajmują się pomaganiem innym. Ma coś co jest przejmujące i bardzo przekonujące – skromność i pokora oraz silna koncentracja na osobie z którą pracuje – aż ciarki po plecach przechodzą.

Ma także ogromny dystans i wyczucie, nie robi nic w brew osobie z którą pracuje, ma takie specyficzne poczucie delikatności ze stanowczym profesjonalizmem i pewnością siebie.

Jestem klientem Artura od niedawna, lecz nigdy w tak krótkim czasie nie dokonałem ewolucyjnie tylu zmian w swoim życiu, swojej świadomości, postawie, działaniach. Wierzę, że droga którą mi wskazuje zawiedzie mnie do wyznaczonych na początku celów. To dzieje się już teraz, po każdej sesji. Mimo Jego młodego wieku ufam w jego mądrość, wiedzę i doświadczenie. Praca z nim nie jest łatwa, jest wymagający i nie pozwala iść na łatwiznę, ciągle każe bym sam oceniał swoje postępy i zdawał relację z każdej sesji. Efekty lub ich brak widzę sam na swojej dłoni bez zbędnych komentarzy, a jego interesują tylko wyniki – zero biadolenia czy utyskiwania, same konkrety. Czasem boli okazywanie sobie samemu swojej ignorancji, ale on idzie dalej, zawsze ma jakieś rozwiązanie, nie zatrzymuje się na porażce czy nie przesadza z tryumfami. Zawsze pyta „co chcesz osiągnąć jeszcze w tym obszarze?”, ” jaki jest jeszcze problem który teraz chcesz przepracować?” Same konkrety, już teraz, zero biadolenia.

Artur jest coachem wyjątkowym, pasuje do mojego wizerunku takiej właśnie osoby, ze swoim stoickim spokojem, równowagą, pragnieniem pomagania, jasnym umysłem, ogromną wiedzą, zaangażowaniem społecznym. Przyznaję, że znajomość z Arturem jest jedną z tych najwartościowszych w moim życiu.