mmichal
Michał Mącznik
Coach
Praca z Arturem była dla mnie bardzo cenna

Patrząc z perspektywy czasu (piszę to rok po zakończeniu współpracy z Arturem) mogę spokojnie stwierdzić, że praca z Arturem była dla mnie bardzo cenna.Zaczynając pracę jako coach, miałem za sobą trochę doświadczenia w pracy z pierwszymi klientami, dobrą podstawę teoretyczną po rocznej szkole coachingu, ale brakowało mi wiedzy i umiejętności jak dotrzeć do potencjalnych klientów i jak budować własną markę. Tutaj mentoring z Arturem Królem bardzo mi pomógł.

Jak to wyglądało?

Spotkania odbywały się przez około pół roku, raz w tygodniu. Muszę przyznać, że do każdego spotkania Artur był dobrze przygotowany, również po każdym spotkaniu otrzymywałem pomocne materiały z których korzystam do dzisiaj (również w perspektywie budowania nowego biznesu, który w żaden sposób nie jest związany z coachingiem i szkoleniami). Po każdym spotkaniu otrzymywałem listę zadań do wykonania, które miały za zadanie pomóc w rozwoju mojej marki.Czego dotyczyły tematy spotkań?

Głównie promowania i budowania własnej marki jako coacha (natomiast tą wiedzę spokojnie można przenieść również na inne rodzaje biznesu),reklamy w sieci, gdzie pozyskiwać klientów, jak skutecznie budować z nimi relacje i wiele więcej. Dodatkowo Artur przekazał mi mnóstwo wskazówek dotyczących prowadzenia sesji coachingowych i pracy z Klientami.Skuteczność:

Z perspektywy roku po zakończeniu spotkań jestem wstanie ocenić skuteczność sesji. Artur podczas swojej pracy koncentruje się na osiąganiu konkretnych i mierzalnych wyników. Tak więc po każdym wykonanym zadaniu, mogłem sprawdzić czy dane podejście się sprawdza i co konkretnie można dzięki temu osiągnąć. Takie podejście bardzo mi odpowiadało – bez żadnego owijania w bawełnę. Zrobisz zadanie – masz wyniki. Nie zrobisz zadania – nie masz wyników.

Wyniki:

Obecnie systematycznie prowadzę sesje coachingowe oraz szkolenia. Przede wszystkim pracując na własną rękę, wiem co robić w pierwszej kolejności i w jaki sposób dbać o budowanie marki oraz pozyskiwanie Klientów.Sesje dały mi wymierne korzyści, a z otrzymanych materiałów i wskazówek korzystam do dzisiaj.

Podsumowanie:

Jeżeli jesteś początkującym coachem lub trenerem, masz podstawy do prowadzenia sesji i szkoleń, ale nie za bardzo orientujesz się jak pokazać się na rynku, nie wiesz od czego zacząć, to myślę, że warto skorzystać z mentoringu u Artura Króla. Sesje wiele mi wyjaśniły i stworzyły nową perspektywę do patrzenia na prowadzenie biznesu i podejścia do Klientów. Ze swojej strony serdecznie polecam.