monikab
Monika Bieńkowska
Gorąco polecam!

Artur jest niezwykle inteligentną osobą i bardzo skutecznym trenerem. Ma olbrzymia wiedze, którą doskonale wykorzystuje. Początkowo sprawia wrażenie osoby nieco kontrowersyjnego i często jego sposób działania wywołuję dużo agresji, ale wszystko do sprawia, że można dotrzeć do podstawy problemu i skutecznie go rozwiązać. Podczas coachingu przeszkadzał mi tylko dystans i powaga, którą zachowuje podczas spotkań.

Aktualizacja, 2014
„Pierwszy raz z Arturem pracowałam 6 lat temu. Brał udział w szkoleniach z Jego udziałem, miałam również sesje indywidualną. Po takiej sesji zrezygnowałam z udziału w szkoleniach z rozwoju osobistego. Nie zrezygnowałam jednak z nich bo nie działały, ale dlatego, że dzięki Arturowi wreszcie znalazłam techniki, które pomogły mi zmienić życie. Na początku tego nie doceniałam, ale teraz, z perspektywy czasu widzę jak dużo udało mi się zmienić w moim życiu. Zmieniło się moje nastawienie, relacje z ludźmi, sposób myślenia i dzięki temu wszystkiemu z osoby zakompleksionej, niepewnej siebie i szukającej wszędzie problemów stałam się po prostu szczęśliwa.
Pod koniec wakacji tego roku miałam przyjemność wziąć udział w dwóch jednodniowych szkoleniach prowadzonych przez Artura. Chciałam sobie przypomnieć pewne techniki i popracować z rzeczami, które teraz chce zmienić. I były to dwa niesamowite dni – przypominałam sobie kilka rzeczy, nauczyłam się kilku nowych. Pomimo tego, że minęło dopiero kilka dni od pierwszego z szkoleń już widzę różnice w moim działaniu.
Artur to najlepszy trener z jakim miałam przyjemność pracować. Ma olbrzymią wiedzę, którą potrafi przekazywać w bardzo przystępny sposób. Jego szkolenia i sesje indywidualne są naprawdę skuteczne i jeśli tylko chce się zmienić swoje życie to nie ma szans żeby informację i techniki, które przekazuję nie zadziałały. Poza tym jest bardzo sympatyczny i pomimo poruszania trudnych tematów można się przy Nim czuć komfortowo. Gorąco polecam!”