demo_image
Paweł
27 lat
Bardzo gorąco polecam Artura

Coaching- Artur Król. Warszawa dnia 08.05.2014

Dnia 08.05.2014 byłem umówiony na indywidualny dwugodzinny coaching z Arturem Królem. Oto krótkie streszczenie jak doszło do znalezienia i spotkania z Arturem.

Mam na imię Paweł i mam 27 lat. Mam wyższe wykształcenie z tytułem magistra. Miałem problem, który sam nie potrafiłem rozwiązać. Nie podchodzenie do obcych kobiet, które mi się podobały, z którymi, chciałbym rozpocząć rozmowę. Od swojego trenera rozwoju osobistego dowiedziałem, że Artur pomoże mi z problemem, który mam. Umówiłem się na 2h coaching. Dnia 08.05.2014 pojawiłem się w Warszawie. Do dziś nie żałuję tej decyzji, warto było się przełamać i pojawić na coaching. Przyszedłem do Artura do domu. A tam wysłuchał z czym mam problem. Bez żadnych ogródek Artur zabrał się do pracy. Wszystko dokładnie i przystępnie mi wyjaśnij, odpowiedział na każde pytanie, po prostu bardzo profesjonalny psycholog, coach.  Ćwiczyliśmy ćwiczenia, które to ja miałem ćwiczyć przez wyznaczony przez Artura czas.

Ćwiczyłem systematycznie każdego dnia przez cały miesiąc czasu tak jak Artur rekomendował. W czerwcu minął czas ćwiczeń i tak w pracy normalnie rozmawiałem, już nie przejmowałem się tym czy ktoś mnie obserwuje czy to ja jestem obgadywany. Nie zwracałem na to uwagi. Tak cały czerwiec w praktyce przekonywałem się, że ćwiczenia Artura są bardzo skuteczne. Aż przełom nastąpił w lipcu podczas pobytu w Sopocie na szkoleniu z Adeptem i Solidem. Już w pierwszym dniu na przerwie Solid mówi idź podejdź do niej. A ja w ogóle nie myśląc, dzięki ćwiczeniom Artura, podszedłem do obcej kobiety i rozpocząłem rozmowę.

Podsumowując, jeśli ktokolwiek z was ma problemy z pewnością siebie, nieśmiałością itp. Bardzo gorąco polecam Artura, on wam pomoże, chyba, że nadal chcecie cierpieć katusze, wybór jest wasz. Ja miałem tego dość, byłem zdeterminowany, umówiłem się na coaching i proszę. Podchodzę do obcych kobiet i rozmawiam z nimi.

Pozdrawiam